Effectero

EffectEro është një terapi natyrale e disponueshme në formë kapsule, e konceptuar dhe zhvilluar për të gjithë meshkujt që duan të përmirësojnë dhe rrisin cilësinë e lidhjeve të tyre seksuale.

Burrat e të gjitha moshave, nga 18 deri në 99 vjeç, mund të marrin pilula EffectEro. Pilulat EffectEro i janë nënshtruar testimit klinik.

Përfitimet e EffectEro

Përparësitë e EffectEro janë të dukshme që në dozën e parë, veçanërisht:

 • vepron në qarkullimin e gjakut në organet e legenit;
 • Përmirëson dhe forcon ereksionin;
 • vonon dhe rregullon ejakulimin;
 • heq çështjen e derdhjes së parakohshme;
 • rrit libidon;
 • rrit vetëvlerësimin e një individi, duke reduktuar kështu stresin që lidhet me ankthin e performancës;
 • rrit nivelet e testosteronit dhe androgjenit.

Që EffectEro të jetë efektiv, duhet të konsumohen tre kapsula në ditë për të paktën një muaj. Brenda një viti, cikli duhet të përsëritet për të përmirësuar rezultatet.

Përbërësit aktivë nga të cilët përbëhen kapsulat EffectEro

Kapsulat EffectEro janë të përbëra nga 100% ekstrakte organike me origjinë natyrore; Përbërësit kryesorë të kapsulave janë:

 • I konsideruar si një rrënjë afrodiziak, ekstrakti i xhensenit vepron drejtpërdrejt në ereksion për ta bërë atë më të fortë.
 • Ekstrakti i Muira Pama, i cili është përdorur historikisht nga fiset e Amerikës Latine, të cilët e quanin atë si pema e pjellorisë dhe libidos, rrit dëshirën seksuale si te burrat ashtu edhe te gratë.
 • Ekstrakti Catuaba është një trajtim tradicional i përdorur në Brazil; rrjedh nga lëvorja e dy llojeve të catuaba, më e vogla nga të cilat njihet teknikisht si Erythroxylum catuaba dhe më e madhja njihet si Trichilia Catiguá. Ky ekstrakt rrit fantazimin seksual, duke rezultuar në projeksionin e fantazive erotike tek të dy personat.
 • Ekstrakti i rrënjës së makës nga Peruja është një tonik seksual sepse përfshin alkaloide që veprojnë në hipotalamusin dhe gjëndrat e hipofizës për të korrigjuar çekuilibrat hormonalë. Studimi i fundit ka treguar se rrit sasinë, vitalitetin dhe vëllimin e spermës tek meshkujt.
 • Ekstrakti i Saw Palmetto ndikon menjëherë në sistemin gjenitourinar mashkullor dhe ofron përparësi të konsiderueshme për prostatën.
 • Seleni nxit rritjen e qarkullimit të gjakut në zonën e legenit.

Ekspertët që miratojnë përdorimin

EffectEro miratohet nga këshilli i përgjithshëm italian dhe specialistët kryesorë të industrisë.

Ecclesio Tudisco është një specialist i paanshëm për kapsulat EffecTero; ai ka thënë shpesh se, ndryshe nga preparatet artificiale, kapsulat EffectEro janë të përbëra tërësisht nga përbërës natyralë. Eksperti sugjeron marrjen e shumë cikleve të pilulave EffectEro gjatë gjithë vitit për të forcuar dhe rritur avantazhet që ato ofrojnë.

Opinionet dhe komentet e klientëve

EffectEro pohon se tetë milionë burra tashmë i kanë besuar produktit dhe se janë të kënaqur dhe krenarë për të; në fund të fundit, si mund të ishte ndryshe?

Gratë ndajnë përvojat e tyre pasi bashkëshortët, partnerët ose të dashurit e tyre kanë filluar të marrin kapsulat EffectEro. Në mënyrë tipike, parashikohen vetëm rishikime nga meshkujt, megjithatë gratë gjithashtu përshkruajnë përvojat e tyre pasi bashkëshortët, partnerët ose të dashurit e tyre kanë filluar të marrin kapsulat. Në fund të fundit, duhet të harrojmë se seksi është një përvojë e përbashkët.

– Mirko, 25 vjeç:
E fejuara ime u ankua për mungesën e dëshirës sime seksuale si pasojë e provimeve në universitet dhe ankthit të shkaktuar nga stazhi. Ajo kreu kërkime mbi produktin dhe më bindi ta provoja. Unë do të vazhdoj të blej EffectEro pasi jam plotësisht i kënaqur me produktin.

– Elisa, e dashura e Mirkos:
EffectEro u shfaq në mënyrë misterioze kur kërkova “substancë natyrale që ndihmon seksin” në Google. Fillimisht isha vërtet i dyshimtë, por doza e parë më rezultoi e gabuar. Dëshira e Mirkos është edhe një herë e paprekur nga problemet e përditshmërisë.

– Nicola, dyzet vjeç:
Për shkak të historisë sime të mosfunksionimit erektil të shkaktuar nga ndrojtja, EffectEro më është përshkruar. Produkti ishte menjëherë efektiv. Jam i emocionuar që produkti është 100 për qind natyral dhe nuk shkakton asnjë lloj varësie.

– Carmen, e dashura e Nikollës: Vazhdova
ta shihja Nicolën sepse më pëlqente si person, por seksi fillimisht ishte katastrofik, ndoshta edhe për shkakun tim, për fat ia tregova. EffectEro ishte një mrekulli e vërtetë për ne. Nicola tani është një njeri shumë më i sigurt.

– Ivan është 22 vjeç:
Aplikimi i Efektit Ero ma ka kthyer jetën në kokë! Ai më rriti besimin, siç mund ta dëshmojë shoqja ime Françeska. Përveç kësaj, shoh që penisi është disi më i madh, megjithëse kjo mund të jetë rezultat i rritjes së vetëbesimit.

– Françeska, partnerja e Ivanit:
Që kur Ivan filloi të merrte këtë produkt, marrëdhënia jonë është përmirësuar deri në atë pikë sa mund të themi se janë të gjitha trëndafila. Ne as nuk luftojmë më. Unë propozoj EffectEro si një trajtim për shumë aspekte të jetës, jo vetëm seksualitetin.

– Francesco, 35 vjeç:
Që në fëmijëri kam vuajtur nga derdhje e parakohshme; Një fat im i mirë ishte takimi me gruan time të tanishme, e cila ka qenë fqinja ime që kur isha i ri. Ajo ka qenë gjithmonë tolerante dhe empatike ndaj kësaj çështjeje, ndërsa unë jam ndjerë gjithmonë i mërzitur. Ajo e hoqi plotësisht gjendjen time; ajo ishte një bekim. Tani mund të diskutoj lirshëm se si ish-i im më bëri të ndihem jo rehat dhe ua sugjeroj EffectEro të gjithë miqve të mi, edhe nëse nuk kanë vështirësi aq të rëndësishme sa të miat.

– Anna, bashkëshortja e Franceskos:
Me rekomandimin e mjekut të tij, vendosëm të provojmë pilulat EffectEro për ejakulimin e parakohshëm të bashkëshortit tim. Që nga doza e parë, gjendja është përmirësuar dhe pas një muaji trajtim, ajo është zhdukur. Ne jemi konsumatorë të kënaqur dhe të përkushtuar të mallrave.

50-vjeçari Gennaro:
Që kur punoja në një fabrikë, u ktheva në shtëpi i rraskapitur dhe i shteruar nga energjia dhe menjëherë më zuri gjumi. Zbulova për kapsulat EffectEro përmes vëllait të gruas sime. Që kur fillova ta marr, dëshira ime seksuale është kthyer në atë që ishte gjatë viteve të para të martesës sime.

– Lisa, bashkëshortja e Gennaros:
Meqenëse bashkëshorti im lodhet rrallë sepse merr këto pilula EffectEro, më duket sikur jam në muajin e mjaltit pothuajse çdo natë. Për shkak se unë jam vazhdimisht i lumtur dhe i buzëqeshur, u kënaqa me produktin EffectEro te miqtë e mi, të cilët të gjithë donin të dinin sekretin tim.

Ku mund të blihet EffectEro dhe sa kushton

Aktualisht, nuk është e mundur të blini EffectEro nga farmacitë aktuale në qytete; prodhuesi e ka marrë këtë vendim për të siguruar cilësinë e produktit dhe për të mbajtur çmimet të arsyeshme.

Ju mund ta porosisni paketën EffectEro dhe ta dorëzoni kudo që dëshironi, produkti do të arrijë në destinacionin e tij për një minimum prej tre deri në maksimum dhjetë ditë pune (ky faktor varet nga vendi ku jeni kur bëni porosinë tuaj, por ky informacion i komunikohet klientit gjatë përmbledhjes dhe përfundimit të porosisë), nga faqja zyrtare e prodhuesit me një zbritje prej 50%. Zbritja aplikohet duke plotësuar formularin e mëposhtëm në faqe.

Çmimi i rregullt është 78 euro, ndërsa pas aplikimit të uljes çmimi përfundimtar është 39 euro. Për më tepër, mallrat paguhen me dorëzim, kështu që faqja konsiderohet 100 për qind e sigurt pasi nuk ka nevojë për kartë krediti ose llogari rrjedhëse.

Kjo është faqja zyrtare e referencës.

I rëndësishëm është angazhimi i organizatës që siguron furnizimin e kapsulave EffectEro: një dërgim i shpejtë, por mbi të gjitha i matur dhe sekret.

A është EffectEro një mashtrim?

Aktualisht nuk ka karakteristika që do t’i cilësonin pilulat EffectEro si mashtruese.

Shtatëdhjetë e tetë përqind e vullnetarëve që morën pjesë në provat klinike vunë re përfitimet pozitive të produktit.
Çdo person që ka përdorur EffectEro ia ka sugjeruar kapsulat të paktën një shoku ose anëtari të familjes.

Prandaj, këshillohet që t’i përmbaheni rreptësisht udhëzimeve të përfshira në secilën shishe të kapsulave EffectEro.